Plan sporządzony na bazie mapy topograficznej z 1939 r. z opisami ze wspomnień dawnej mieszkanki Białokiernicy pani Stanisławy Bieleckiej z domu Drozda c. Michała.
Obróbka komputerowa: Remigiusz Paduch. Wersja nr 1 z listopada 2008 r.
A) Początek od Białygłów - lewa strona po drogę do Bzowicy - kolor niebieski
1 |
|
Cieśla Józef |
2 |
|
Cieśla Paweł |
3 |
|
Kusiakiewicz Józef |
4 |
|
Żmudź Piotr |
5 |
|
Dajczak Szymon |
6 |
|
Szychta Franciszek |
7 |
|
Daniłów Zofia |
8 |
|
Bil Wojciech |
9 |
|
Leżak Michał - Leżak Katarzyna |
10 |
|
Kusiakiewicz Piotr |
11 |
|
Taras Wasyl |
12 |
|
Hładuń |
13 |
|
Półtorak Jan |
14 |
|
Druczek Grzegorz |
15 |
|
Kowal Jan |
16 |
|
Siwak Jan |
17 |
|
Glas Franciszek |
18 |
|
Polak Szmiłka |
19 |
|
Daszkiewicz Antoni |
20 |
|
Kaczan Michał |
21 |
|
Kusiakiewicz Piotr |
22 |
|
Sokołowski Józef - Kowal Wasyl |
23 |
|
Hetman Jan |
24 |
|
Kusiakiewicz Wawrzyniec |
25 |
|
Leżak Michał |
26 |
|
Zarwański Piotr - "Petko" |
27 |
|
Leżak Maria |
28 |
|
Kusiakiewicz Antoni |
29 |
|
Radomski Antoni |
30 |
|
Budnik Semko |
31 |
|
Radomski Mikołaj |
32 |
|
Żmudź Jan i Radomski Michał |
33 |
|
Palamar Wasyl |
34 |
|
Drozda Michał |
35 |
|
Krzyżanowski Michał i Hajduk Franciszek |
36 |
|
Krzyźanowski Franciszek i Krzyżanowski Jan |
B) Od Białygłów - prawa strona - kolor zielony
1 |
|
Żmudź Michał |
2 |
|
Stochliński Jan |
3 |
|
Półtorak Władysław |
4 |
|
Jancyszyn Antoni |
5 |
|
Dżura Michał |
6 |
|
Dżura Paweł |
7 |
|
Kłos Bronisław |
8 |
|
Wodecki Jan |
9 |
|
Żmudź Józef |
10 |
|
Daszkiewicz Jan |
11 |
|
Daszkiewicz Ołena |
12 |
|
Olejnik Jan |
13 |
|
Olejnik Józef |
14 |
|
Gruntowski Jan |
15 |
|
Druczek Jan |
16 |
|
Bielecki Piotr |
17 |
|
Nogas Jan |
18 |
|
Kril Mykieta |
19 |
|
Krzyżanowski Wojciech |
20 |
|
Druczek Maksym |
21 |
|
Wodecki Franciszek |
22 |
|
Nakoneczny Mikołaj |
23 |
|
Wodecki Józef |
24 |
|
Zarwański Piotr |
25 |
|
Zarwański Józef |
26 |
|
Kaczan Wasyl |
27 |
|
Cerkiew greckokatolicka |
28 |
|
Szkoła |
29 |
|
Łucyk Piotr |
30 |
|
Hajduk Piotr |
31 |
|
Kutyński Michał |
32 |
|
Niedźwiecki Tomasz |
33 |
|
Jasiński |
34 |
|
Kuźnia - Masztalerz |
35 |
|
Ochman Stanisław |
36 |
|
Dajczak Stanisław (z Trościańca) |
C) Od strony Olejowa po drogę do Bzowicy - kolor czerwony
1 |
|
Sokołowski Józef - "Szułym" |
2 |
|
Jeziorański |
3 |
|
Wajda |
4 |
|
Procyk |
5 |
|
Matwijiszyn |
6 |
|
Żurek Jan |
7 |
|
Polak Berko |
8 |
|
Matwijiszyn Jan |
9 |
|
Junak Franciszek |
10 |
|
Szynkar |
11 |
|
Komar Eliasz |
12 |
|
Sękowski Dymitr |
13 |
|
Łemega Mikołaj |
14 |
|
Boratyn Jan |
15 |
|
Masztalerz Antoni |
16 |
|
Borsuk |
17 |
|
Kocur Eliasz |
18 |
|
Żurek Eliasz |
19 |
|
Melnyk Piotr |
20 |
|
Grześko Mikołaj |
21 |
|
Wergilas Wasyl |
22 |
|
Bożek Józef |
23 |
|
Olender |
24 |
|
Diak Mikołaj |
25 |
|
Diak Iwan |
26 |
|
Baczun Wasyl |
27 |
|
Baczun Józef |
28 |
|
Sagaluk |
29 |
|
Mrozik Kazimierz |
30 |
|
Grześko Marcin |
31 |
|
Hładun |
32 |
|
Zarwański Jan |
33 |
|
Mrozik Piotr |
34 |
|
Leżak Jan |
35 |
|
Jurczyk |
36 |
|
Sękowski Jan |
37 |
|
Sękowski Wasyl |
38 |
|
Bożek Wasyl |
39 |
|
Bondzel Dyjumcio |
40 |
|
Mrozik Pitrycha |
41 |
|
Żytyński Stanisław |
42 |
|
Kołodziej Mikołaj |
43 |
|
Melnyk Dyśko |
44 |
|
Olejnik Michał |
45 |
|
Żmudź Szczepan |
46 |
|
Radomski Piotr |
47 |
|
Radomska Franciszka |
48 |
|
Radomski Jan |
49 |
|
Koryń Piotr |
50 |
|
Koryń Michał |
51 |
|
Sokołowski Feliks |
52 |
|
Melnyk Anastazja |
53 |
|
Siwak Dyśko |
54 |
|
Kowal Józef |
55 |
|
Bielecki Jan |
56 |
|
Dutka Piotr |
57 |
|
Kopniak |
58 |
|
Sokołowski Antoni i Sokołowski Leon |