Nowy adres strony
Dodane przez Remek dnia Wrzesień 22 2008 14:42:53
www.olejow.pl

Od wczoraj jesteśmy dostępni w internecie także pod nową nazwą - przy okazji, wielkie dzięki, Kaz!

Fizycznie nasza strona jest nadal na tym samym starym Yoyo (stary adres też będzie dalej działał), ale zachęcamy do używania nowego. Łatwiej go zapamiętać. Po prostu: www.olejow.pl.

Szczegóły w uzupełnieniu tego newsa.
Rozszerzona zawartość newsa
To pierwszy krok w kierunku przyszłego przejścia "na swoje", czyli na jakiś płatny szybszy serwer, gdzie nie będzie już przesłaniających okno cudzych reklam, a strona będzie się szybciej ładować. Nieprędko to jeszcze nastąpi. Mają na to swój wpływ kwestie finansowe, nie ukrywam, ale przeważają sprawy techniczne. Dla początkujących autorów dużym wyzwaniem jest poprawne przeniesienie całej zawartości strony z kontami użytkowników i ich wpisami na forum, komentarzami itp. Najbardziej nam jednak żal wysokich pozycji w wyszukiwarkach internetowych, na które pracowaliśmy miesiącami. Bardzo w tym pomogli nasz użytkownik Tomek Torquemada i mój wspólnik Kaz.

Żeby więc to przyszłe przejście było możliwie bezbolesne, jeszcze przez kilka miesięcy (co najmniej) adres olejow.pl będzie prowadził do naszej strony na Yoyo. Wy też możecie nam w prosty sposób dopomóc. Bardzo prosimy o wchodzenie do nas przez www.olejów.pl. Gdy będziecie adres naszej strony podawać krewnym, czy cytować gdzieś w internecie, posługujcie się też tą nową nazwą, czyli "olejow.pl" a nie "olejow.yoyo.pl".

Pozdrawiam
Remek Paduch, administrator